(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Акрилові фарби

Головна » Акрилові фарби

Акрилові фарби складаються з води, пов'язує і пігменту.

Сполучною речовиною виступає полімерна акрилова емульсія - синтетичний матеріал.

Акрилові фарби майже не мають запаху, вони безпечні, не токсичні, в їх складі немає органічних розчинників. Їх легко нанести за допомогою валика, розпилювача або пензля. Акрилові фарби - водовідштовхувальні, пожежобезпечні. Їх можна наносити на різні поверхні. Є навіть спеціальні акрилові фарби для кераміки, скла. Акрилові фарби не тьмяніє і не вигоряє, і взагалі має гарну стійкість до атмосферних впливів, що дає їй переваги перед олійними фарбами.

Термін служби акрилової фарби приблизно 10 років. Акрилова фарба не відшаровується, не тріскається.

Завдяки своїм позитивним характеристикам і простоті використання, акрилові фарби надзвичайно популярні.

Акрилові фарби можна розділити на ті, що використовують для зовнішньої обробки, внутрішньої обробки, фасадні акрилові фарби, для стелі, для стін, також комбіновані види для внутрішніх і зовнішніх робіт, і для стель і стін.

Є вологостійкі види акрилових фарб, ударостійкі, миються, стійкі до стирання. Акрилові фарби можуть бути глянцевими, напівглянцевими і матовими, білими, супер білими і сніжно білими.

Працюю з акриловою фарбою потрібно слідувати інструкції, наносити їх на поверхні без тріщин, шелушений

Наносять фарбу на два шари: приблизно через годину після першого шару наноситься другий. При роботі з акриловими фарбами, пам'ятайте, що стерти її практично неможливо. Тому варто стежити, щоб фарба не потрапила на інші поверхні, які не потребують фарбування. Якщо ж таке трапилося, то стерти фарбу потрібно відразу ж, до того як вона висохне.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш