(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Грунти і шпаклівки

Головна » Каталог » Грунти і шпаклівки

У нашому магазині представлені найбільш ефективні і в той же час недорогі грунтовки, як для первинної підготовки основ, так і для поліпшення зчеплення між шарами обробки.

Грунтовки - це спеціальні лакофарбові матеріали, які наносять на підготовлену поверхню для забезпечення гарного зчеплення (адгезії) з поверхнею, що фарбується і наступними шарами покриття. Ви можете порівняти грунти на нашому сайті, і підібрати те що вам потрібно.

Грунт універсальний прозорий ПУ 2-х компонентний Fpu 15s01 est

Fpu 15s01 est - 2 компонентний ПУ грунт універсальний прозорий з хорошими характеристиками, грунтосуміш підходить для ґрунтування дверей, дерев’яних виробів і мебелі. Наноситься методом розпилення.


Грунт прозорий під паркет лак ПУ 2-компонентний Fpu 35

Fpu 35 2-х компонентний ПУ грунт дл паркетного лаку ізолюючий. Використовується також роботи з меблями з хорошими характеристиками по шліфуванню, легкості нанесення, швидкістю сушки і заповняємістю.


Грунт з високим сухим залишком прозорий ПУ 2-х компонентний Fpu 52

Fpu 52 2-х компонентний ПУ грунт порозаповнювач. Грунт с хорошими характеристиками, особливо укривистість и шліфовка. Може наноситися ручним роспилюнням і на автоматичних лініях; на панели, поганаж, фасади, різні точечні деталі.


Грунт тиксотропний білий ПУ 2-х компонентний Fpp 225 tix

Fpp 225 tix - білий поліуретановий грунт, для меблів та панелей. Може наноситися розпилюванням, або наливом. Має хорошу укривистість, легко шліфується як вручну так і на обладнанні і володіє високою еластичністю.


Universal Primer, грунт

Johnstone's Universal Primer ґрунтовка на розчиннику. Грунтовка на розчиннику для внутрішніх і зовнішніх робіт. Для нанесення на нові або негрунтовані деревину, метал, штукатурку і фасадні поверхні. Містить антикорозійний цінкфосфатний пігмент. На основі смоли алкіду. Особливо добре підходить для робіт по фарбуванню різнорідних поверхонь.


Елемент фінішна шпаклівка

Готова до використання акрилова шпаклівка для фінішного вирівнювання нерівномірно структурованих основ, відновлення пошкоджених поверхонь з фінішною штукатуркою, гладкого шпаклювання готових бетонних будівельних елементів, а також зашпаклювання невеликих стиків, дефектів, усадкових раковин і тріщин. Дозволяє отримати ідеально гладку білу поверхню. Стійка до дії вологи та механічних впливів. Призначена для покриття цементної і гіпсової штукатурки, бетону, гіпсокартону, фарбованих основ, ДВП, ДСП, ОSВ, дерева.


Елемент 1:4

Element грунт 1:4 – високоякісний акриловий концентрат для зовнішніх і внутрішніх робіт під фарбування дисперсійними фарбами. Прозорий волого ізолятор, для покращення водовідштовхувальних властивостей та міцності таких основ як штукатурка, бетон, гіпсокартон, або гіпсова шпаклівка.


Елемент Грунт

Element грунт – готова до використання глибоко проникна ґрунтовка для зовнішніх та внутрішніх робіт. Для покращення водовідштовхувальних властивостей та міцності, а також для вирівнювання вбирної здатності мін. Основ, таких як гіпсова тукатрка, легкий бетон, пінобетон, газобетон, цегла, гіпсокартон, а також ДВП, ДСП і фанери. Сприяє покращенню адгезії лакофарбових продуктів, шпаклівок.


Елемент фарба-грунт з кварцовим піском

Біла фарба-грунт з додаванням кварцового піску для декоративних штукатурок Елемент R20, К15 та ELEMENT «Рельєф» для внутрішніх і зовнішніх робіт. Використовується на поверхні перед нанесенням декоративних штукатурок Елемент R20, К15 та ELEMENT «Рельєф» для покращення адгезії, водовідштовхувальних властивостей та міцності покриттів.


Грунт Barpimo Fondipol 254 Blanco (25 кг)

Грунт поліуретановий прозорий двокомпонентний на основі розчинника. Властивості: швидке твердіння, швидке і легке ручне та машинне шліфування. Продукт для герметизації столярних виробів і домашніх меблів.


Грунт Barpimo Fondipol Ecuador (25 л)

Грунт поліуретановий прозорий двокомпонентний на основі розчинника. Властивості: швидке твердіння, швидке і легке ручне та машинне шліфування. Продукт для герметизації столярних виробів і домашніх меблів.


Грунт Barpimo Fondipol Model (25 л)

Грунт поліуретановий прозорий двокомпонентний на основі розчинника. Властивості: швидке твердіння, швидке і легке ручне та машинне шліфування. Продукт для герметизації столярних виробів і домашніх меблів.


2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш