(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Водоемульсійні фарби

Головна » Водоемульсійні фарби

Водоемульсійна фарба - популярний тип лакофарбового матеріалу. Такий матеріал екологічно чистий, тому його можна використовувати для внутрішніх і зовнішніх робіт. У складі такого матеріалу використовуються нерозчинні полімери і безпосередньо вода, вода, після того як фарба нанесена на поверхню випаровується, створюється плівка з полімерів. Порівняно з масленой фарбою, водоемульсійна фарба не токсична, не викликає випарів.

Водоемульсійна фарба ділиться на три види: акрилова, силікатна, силіконова. Найпоширеніша фарба - акрилова, яка виготовляється на основі акрилових смол. Така фарба не найдешевша. Боле економічна - акрилова фарба, виготовляється на основі сополімерів, вона володіє трохи меншими виробничими характеристиками, але в зв'язку з більш низькою ціною поширена більше.

Водоемульсійна фарба наноситься на поверхню за допомогою валика, пензля, а також розпиленням. Тривалість часу між нанесенням на нижні, вже висохлі шари повинно бути 2:00, повне висихання через 24г. Фарба повинна наноситися на суху, очищену поверхню. Метод підготовки поверхні той же, що і при будь фарбі.

Водоемульсійна фарба застосовується для фарбування практично будь-якій поверхні. Малярі проводять роботи, за допомогою втиснути фарби, при фарбуванні перегородок, які виготовлені з різних матеріалів, починаючи від цегли і закінчуючи бетоном, оштукатурених поверхонь, гіпсокартону і т.д. Також такий фарбою можна фарбувати скляні, пластмасові, металеві, дерев'яні поверхні і пластикові. Водоемульсійні фарби можна застосовувати на поверхню, яка була пофарбована олійною фарбою або емаллю. Перш ніж фарбувати дерево водоемульсійною фарбою, його необхідно обробити оліфою, металеві площині - обробляють нітролаком, або різними антикорозійними засобами.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш