(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Емаль-грунт по ржавчині

Головна » Каталог » Емаль-грунт по ржавчині

Грунт-емаль по іржі - призначена для захисту від корозії і декоративного оздоблення металевих поверхонь, а також дерев'яних, бетонних та інших поверхонь зовні і всередині приміщень. Застосовується для захисту металевих конструкцій, арматури залізобетонних виробів, с/г техніки, металевих дахів, парканів, водостічних труб, металевих меблів та дверей, робочих інструментів і ін.

Антикорозійна емаль червоно-коричнева

Емаль-грунт червоно-коричнева. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль біла

Емаль-грунт біла. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль чорна

Емаль-грунт чорна. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль бронза

Емаль-грунт бронза. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль зелена

Емаль-грунт зелена. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль золото

Емаль-грунт золото. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль коричнева

Емаль-грунт коричнева. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


Антикорозійна емаль сіра

Емаль-грунт сіра. Антикорозійна фарба. Напівглянсова алкідна емаль для антикорозійного захисту і декорування металевих поверхонь. Водно і атмосферостійка, володіє механічною міцністю, використовується для покриття металевих поверхонь і металоконструкцій, що піддаються атмосферних впливів.


2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш