(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Емалі

Головна » Каталог » Емалі

Фарби для зовнішніх і внутрішніх робіт - зробіть ваше життя яскравішим!

Фарба - це широко застосовуваний матеріал в ремонтних роботах, який дозволяє перетворити будь-який простір і надати друге життя навіть найстарішою речі. На сьогоднішній день фарба є прекрасною альтернативою шпалер і широко використовується для декорування стін. Залежно від сфери застосування всі фарби можна розділити на 3 групи: фарби для зовнішніх робіт, фарби для внутрішніх робіт і універсальні фарби.

Універсальні фарби можуть застосовуватися для будь-яких поверхонь як усередині приміщення, так і зовні приміщення. Найчастіше вони відносно стійкі до зовнішнього середовища і нетоксичні.

Емаль шовковисто-матова ПУ 2-х компонентна Opp530 ni

Opp530ni - поліуретанова, біла матова емаль (панелі, фасади, меблі). Швидко сохне, хороша укривистість білого кольору, м’яка на дотик, має хорошу поверхневу твердість, має велику стійкість до пожовтіння (завдяку УФ фільтрів з комбінацією із затверджувачем CTH3).


Professional Gloss

Johnstone's Professional Gloss - це високоякісна глянсова фарба на основі міцної алкідної смоли, застосовується для внутрішніх і зовнішніх робіт по металу та деревини. Утворює стійке покриття з хорошою покривістістю і високим рівнем глянцю.


Professional Gloss MED

Фарба Johnstones Professional Gloss для зовнішніх і внутрішніх робіт. Високоякісна глянцева фарба на основі алкіду для внутрішніх і зовнішніх робіт по металу та деревини. Утворює міцне покриття з хорошою покривістістю і високим рівнем глянцю.


Professional Gloss UL/DP

Високоякісна глянцева фарба на основі алкіду для внутрішніх і зовнішніх робіт по металу та деревини. Утворює міцне покриття з хорошою покривістістю і високим рівнем глянцю. База під колеровку.


Covaplus Vinyl Matt MED

Високоякісна водоемульсивна матова фарба для внутрішніх робіт (стіни і стелі). Утворює зносостійке покриття, стійке до пожовтіння і вигоранню. Тип субстрату: штукатурка і рельєфні шпалери під фарбування. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетонних блоків. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих, передпокоях і інших сухих приміщеннях. Міра блиску: матова.


Acrylic Eggshell MED

Високоякісна водорозчинна матова фарба з легким блиском для внутрішніх робіт. Для нанесення на стіни, стелі, деревину і вироби з металу. Майже не має запаху. Швидковисихаюча. Утворює рівне покриття, що миється, супротивне утворенню конденсату і пожовтінню. Тип субстрату: деревина, метал і штукатурка. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетону. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих, передпокоях, кухнях, ваннах, басейнах та ін. сухих і вологих приміщеннях з підвищеними вимогами до зносостійкості. Для забарвлення дверей, меблів та ін. елементів декору.


Eggshell

Johnstones Eggshell 1.0 високоякісна напівматова фарба на основі алкіду для внутрішніх робіт. Утворює міцне покриття з хорошою покривістістю і напівматовим блиском. Напівматова фарба на розчиннику для внутрішніх робіт по дереву, штукатурці та металу, - запобігає утворенню конденсату, - утворює гладке миється зносостійке покриття.


Eggshell MED

Фарба Johnstones Eggshell для внутрішніх робіт. Високоякісна напівматова фарба на основі алкіду для внутрішніх робіт. Утворює гладке миються покриття, стійке до утворення конденсату.


Eggshell UL/DP

Johnstones Eggshell напівматова фарба для внутрішніх робіт 0.92 L (UL / DP). Високоякісна напівматова фарба на основі алкіду для внутрішніх робіт. Утворює гладке миюче покриття, стійке до утворення конденсату.


Елемент Аква-эмаль для окон и дверей (0,75 л)

Глянцева емаль для фарбування вікон та дверей зовні і всередені приміщень. Стійка до злипання, містить добавки, що перешкоджають виникненню грибка та плісняви. Використовується по дереву, ДВП, ДСП, загрунтованому металу, мінеральним основам. Має високу адгезію до дерев'яних поверхонь, пофарбованим раніше алкідною фарбою. Витрата: 90-120мл/м2


Елемент Аква-эмаль для радиаторов (0,75 л)

Емаль використовується при проведенні внутрішніх робіт і призначена для декоративно-захисного фарбування радіаторів і елементів систем опалення, а також загрунтованого металу. Може застосовуватися для фарбування загрунтованих сталевих і чавунних елементів, штукатурок, бетонних основ, гіпсокартону. Фарба може ноноситися на старі алкідні покриття, які міцно тримаються. Витрата: 100-130мл/м2


Емаль Barpimo Lacapol Fenix semi mate (20 кг)

Фарба біла алкідна. Фарба колірується в світлі кольори каталогів RAL Classic, RAL Design D-2, NOVA 720, NCS. Двокомпонентна.


2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш