(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Засоби захисту деревини

Головна » Каталог » Антисептики

Деревина - це матеріал органічного походження, отже вона неминуче піддається руйнуванню. Для того, щоб якомога довше зберегти саме дерево, його красу і структуру, застосовуються засоби захисту деревини - антисептики для дерева. Руйнування можуть бути різні, від вологи до нальоту цвілі або лишайників. Застосування антисептика значно підвищує міцність дерев'яного виробу і його времяустойчівость. Невелика витрата на придбання антисептика і його застосування, окупиться вам несемненно.

Satin Woodstain

Напівматовий кольоровий лесуючий антисептик, розроблений спеціально для нанесення на шліфовані столярні вироби, наприклад, дверей, вікна, вивіски, обшивальні дошки і садові меблі. Утворює мікропористе напівматове покриття, підкреслює природну красу дерева. Особливо виграшно виглядає на столярних виробах поза приміщенням (як з м'яких, так і з твердих порід дерева), але підходить і для внутрішніх робіт.


Classic Matt Woodstain

Матовий кольоровий лесуючий антисептик, розроблений спеціально для нанесення на деревину поза приміщенням, наприклад, нешліфовані пиломатеріали, фронтонні дошки, обшивальні дошки і настили. Утворює захисне мікропористе матове покриття, не тріскається, не пузириться і не відшаровується.


Water Seal

Johnstones Stormshield Water Seal Прозорий водовідштовхувальний засіб, не змінює зовнішнього вигляду поверхні, захищає поверхню від руйнування при негативних температурах. Відштовхує вологу, одночасно дозволяючи поверхні дихати.


Елемент Аква антисептик Тік

ELEMENT Aqua Antiseptik Декоративний Тік. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква антисептик Горіх

ELEMENT Aqua Antiseptik Горіх Декоративний. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква антисептик Білий

ELEMENT Aqua Antiseptik Білий Декоративний. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква антисептик Палісандр

ELEMENT Aqua Antiseptik Палісандр Декоративний. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква-антисептик без кольору

ELEMENT Aqua Antiseptik Декоративний без кольору. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква антисептик Дуб

ELEMENT Aqua Antiseptik Дуб Декоративний. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква антисептик Сосна

ELEMENT Aqua Antiseptik Сосна Декоративний. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


Елемент Аква антисептик МАХАГОН

ELEMENT Aqua Antiseptik МАХАГОН Декоративний. Деревозахисний засіб. Підкреслює природну текстуру деревини, утворює прозоре довговічне декоративне захисне покриття. Розбавляється водою. Має атмосферостійкі, грязевідштовхувальні властивості. Світлостійкий, при нанесенні не утворює крапель і патьоків. Захищає від плісняви, грибків і моху. Витрата: приблизно 13м2/л.


2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш