(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Захист деревини антисептиком

Головна » Захист деревини антисептиком

Дерево, це найпоширеніший і відносно недорожчий будівельний матеріал, як для промисловості, так і для приватних будівель. Окрім безлічі переваг, дерево має і деякі недоліки - схильність до озгоранию, руйнування від поразки гнилизною, і різноманітними комахами. Побороти ці недоліки допомагає обробка за допомогою антисептиків, вони здатні істотно продовжити термін служби деревини. Основну поразку отримують дерев'яні частини будови розташовані у близькості з грунтом, фундаментом, місцем, що має сильну вологу.

У продажу зараз є велика різноманітність антибактеріальних засобів, які розрізняються між собою по хімічному складу. Усі ці засоби по своїй основі робитися на декілька груп: на водній основі, масляній і комбіновані. Популярність отримали засоби на водній основі, окрім захисту від плісняви і грибків вони здатні захистити і від пожежі. Так само уся хімія для захисту деревини ділиться на дві категорії, це просочення і покриття. Просочення створене для глибокого проникнення в основу дерева, а засоби для покриття створюють захисну кулю тільки на поверхні дерева. Щоб добитися відмінного результату захисту в дуже суворих умовах, рекомендовано використати комбіноване просочення з покриттям.

Для отримання позитивного результату від антисептика, деревину перед обробкою засобом, необхідно підготувати. Перед обробкою необхідно переконається, що вологість дерева відповідає допустимій вологості, ці цифри зазвичай вказані на упаковці антисептика. Наносити захисний засіб варто після повністю виконаних розпилювальних і сверловочных робіт, щоб не було не оброблених свіжих сколов і отворів, через які розвиватиметься пліснява.

Існує багато способів нанесення антисептика на оброблюване дерево. Найефективніший, це вимочування дерева в препараті, але для обробки великих виробів це дуже дорогий спосіб із-за великої витрати препарату. Для економнішого і такого ж ефективного результату, для нанесення антисептика використовують валик або щітку. Суміш рівномірно наносять на поверхню за декілька проходів, даючи підсохнути попередній кулі засобу. Після повної обробки усіх шарів, дереву дають час для повного висихання в природних умовах, цей процес займає приблизно декілька діб, але час може і мінятися залежно від складу і кількості антисептика.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш