(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Коліровка лакофарбних матеріалів

Головна » Коліровка лакофарбних матеріалів

Коліровка - це метод виготовлення лакофарбних матеріалів шляхом додавання пігментних паст у базові фарби (єднальні) по спеціальних рецептурах для отримання лакофарбних матеріалів певного кольору. Цей метод застосовується для швидкого приготування фарб з великим набором кольорів безпосередньо в точках продажів.

Процес коліровки можна умовно розбити на декілька етапів:

  • -Підбір кольору і матеріалу для коліровки.
  • -Розрахунок рецептури (кількість паст необхідних для отримання вибраного відтінку).
  • -Точне дозування паст у базову фарбу.
  • -Змішування дозованих паст з базовою фарбою.

Коліровочна система - це комплекс матеріалів, технологій і устаткування, яка дозволяє виготовляти кольорові лакофарбні матеріали методом коліровки.

До складу якого входить:

  • 1. Базові фарби - задають основні властивості лакофарбних матеріалів і можуть відрізнятися єднальним (алкід, епоксидні, акрилові, поліуретанові, тиксотропні, силіконові, силікатні, латексні, гідрофобні і так далі), захисними функціями (водостійкість, атмосферостійкість, зносостійкість, антикоррозионность), універсальністю (3 в 1, грунт-емаль, стійкість до стирання, довговічність) і так далі.
  • 2. Пігментні пасти - є концентрати пігментів заданого колірного тону, фарбувальної здатності і реології.
  • 3. Рецептури кольору і програмне забезпечення - містять дані про те, які пігментні пасти і в якій кількості необхідно додати у базові фарби для отримання певного відтінку лакофарбних матеріалів. Програмне забезпечення дозволяє швидко отримати рецептуру необхідного відтінку, розрахувати його вартість і управляє роботою коліровочного устаткування.
2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш