(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Розчинники

Головна » Каталог » Розчинники

Розчинники - це матеріали, призначені для розведення (зменшення в'язкості) рідких підготовчих і лакофарбових матеріалів. Професійний підхід передбачає, що при нанесенні в різних умовах і при використанні різних матеріалів будуть використовуватися різні марки розріджувачів, найбільш придатних в даній ситуації.

В асортименті більшості компаній-виробників будматеріалів є великий вибір розчинників, що відрізняються один від одного за швидкістю випаровування, наприклад: стандартні, повільні, швидкі і т. П. Крім того, існують окремі розчинники для двокомпонентних покривних матеріалів і базових фарб. Використання таких розчинників дозволяє досягти високої якості лакофарбового покриття, уникнути появи різниці в кольорі і дефектів забарвлення.

Бутилацетат

Бутилацетат – універсальний розчинник для поліуретанових лаків. Бутилацетат - найбільш популярний розчинник у лакофарбовій промисловості. Це безбарвна або злегка жовтувата рідина, яку легко впізнати по приємному фруктовому запаху. Практично не розчиняється у воді. Бутилацетат це - хімічно активна рідина, яка характеризується приємним запахом, але тільки в невеликих концентраціях.


Розчинник Pur

Розріджувач PUR є сумішшю органічних розчинників: складних ефірів, кетонів та ароматичних вуглеводнів. Склад пристосований до композиції більшості поліуретанових і акрилових лакувальних виробів, присутніх на ринку. Розчинник Pur призначений для розведення акрилових і поліуретанових лаків і грунтів. Розріджувач PUR також застосовується для миття обладнання, апаратури та інструментів.


Розчинник S

Розчинник Herlac PUR-Verduenner S (5 л) для лаку Herlac Kontracid D 3010 P.


White Spirit Johnstone’s

Розчинник Johnstones White Spirit призначений для розведення лаків і фарб на поліуретановій основі, також використовується для знежирення старих покриттів перед ґрунтуванням, служить очищувачем для малярних інструментів.


Розчинник Barpimo Diluyente Pol 907"ES"(30 л)

Призначено для уповільнення процесу висихання поліуретанових і нітроцелюлозних матеріалів. Застосовується при високих температурах. Усуває проблеми затемнення і загазованістю, сприяючи вирівнюванню поверхні.


Розчинник D-61 сповільнювач (30 л)

Розріджувач-сповільнювач. Додається в поліуретанові ґрунти і лаки для збільшення часу висихання на 1-2 години.


2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш