(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Сучасні лакофарбні матеріали

Головна » Сучасні лакофарбні матеріали

Фарбування бетонної підлоги переслідує декілька цілей. Після того, як будуть нанесені лакофарбні матеріали, бетонна підлога і інші бетонні поверхні отримують високоміцний поверхневий шар, що подовжує термін експлуатації. Бетонна підлога, яку покривають лаки або фарби, надійно захищена від дії транспортних, а також механічних навантажень.

Фарби і лаки, призначені для фарбування бетонної підлоги, повинні відповідати наступним вимогам:

  • 1. Зручні і прості в нанесенні
  • 2. Здійснюють надійний захист бетонної підлоги
  • 3. Можуть застосовуватися і при мінусових температурах
  • 4. Забезпечують низьку стираність, а також зносостійкість бетонним поверхням.

Лакофарбні матеріали, призначені для фарбування бетонної підлоги, на сучасному ринку представлені у величезній кількості. Багато виробників випускають лаки і фарби для бетону. Важливо, щоб ці лакофарбні матеріали відповідали усім вимогам покупця і мали ряд позитивних характеристик.

Часто фарби і лаки мають такі достоїнства, як швидке затвердіння, що відбувається впродовж 2 годин. Також ці матеріали можна наносити у будь-яку пору року, не дивлячись на температурні умови, що дуже зручно. Фарби і лаки призначені для покриття бетонної підлоги торгових приміщень, складських, а також ангарів, виробничих цехів, гаражів, парковок і інших об'єктів, де потрібно наявність довговічної підлоги, що має високі експлуатаційні характеристики, не вимагає спеціального відходу.

Фарби і лаки для бетонної підлоги стійкі до дії атмосферних опадів і миючих засобів.

Вони ідеальні для холодних або не опалюваних приміщень. Лакофарбні матеріали можна застосовувати і на вулиці, наприклад, для доріжок, парковок, в'їздів, на відкритих розвантажувально-навантажувальних майданчиках, мостах, балконах, інших відкритих ділянках місцевості.

Перед тим, як наносити лаки або фарби, треба очистити і висушити поверхню. На бетонній підлозі не повинно бути цементного молочка, щоб його видалити, застосовують спеціальні шліфувальні машини. Лакофарбні матеріали наносять на бетон валиком, кистю або розпилювачем. Бажано робити 1-2 шари. Якщо буде необхідно, то фарби розбавляють до потрібної в'язкості ацетоном або бутилацетатом. Роботи по фарбуванню повинні робиться при температурах, які не нижче, - 20 градусів.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш