(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Фарби для стін і їх різновиди

Головна » Фарби для стін і їх різновиди

Забарвлення стін як вид обробки вже давно увійшла до нашого життя і, не дивлячись на появу безлічі нових будівельних матеріалів, продовжує зміцнювати свої позиції в області ремонту. Цей спосіб популярний, зручний і простий, адже пофарбувати стіни в квартирі може практично кожен.

Вибір сучасних фарб просто величезний, різноманіття видів, від яких залежить структура майбутнього покриття і правила нанесення а також величезна колірна гамма можуть задовольнити будь-якого покупця.

Купити у наш час фарбу можна на будівельному ринку, в спеціалізованих магазинах і супермаркетах будматеріалів, також можна відвідати інтернет магазин будівельних фарб. Останній варіант особливо зручний, адже там кожен товар супроводжується коротким описом і рекомендаціями по використанню.

Правильний вибір фарби надзвичайно важливий, адже не знаючи для яких робіт призначений той або інший вид фарби, наскільки він стік до різних умов атмосферним явищам, важко добитися бажаного результату.

Отже, за своєю суттю фарба - ця спеціальна тягуча речовина, яка при нанесенні на поверхню тонкими шарами утворює плівкове покриття, що має різні кольори за рахунок тих, що входять до складу пігментів.

Найважливіше, що треба знати - фарби бувають для внутрішніх робіт і для зовнішніх. Фарби, призначені для внутрішніх робіт, не слід використати на вулиці, вони з часом може полопати, відійти від стін, покритися пухирями.

Якщо коротко, то фарби підрозділяються на:

  • - масляні (до складу входить оліфа);
  • - клейові ;
  • - водоемульсивні (до складу входить вода і різні полімери (акрил, латекс, силікат, силікон);
  • - емалеві (лакові).

На сьогоднішній момент самими, що продаються є водоемульсивні фарби. Вони найбільш безпечні для здоров'я, практично не мають специфічного запаху, швидко висихають. Підходять для усіх приміщень. З їх допомогою можна підібрати різну колірну гамму і структуру. Якщо колір не підходить, можна підкоригувати кольором, навіть самостійно.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш