(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Фарби на водній основі для внутрішньої обробки

Головна » Фарби на водній основі для внутрішньої обробки

Намагаючись задовольнити потреби всіх покупців, виробники будматеріалів з кожним роком поповнюють лінійку своєї продукції все новими і новими видами, які володіють поліпшеними технічними характеристиками. І якщо говорити про внутрішню обробку, то для неї найбільш високою популярністю останнім часом користуються фарби на водній основі.

Вони, в першу чергу, є екологічно чистими не мають різкого хімічного запаху. Також до їх пріоритетами варто віднести довговічність, стійкість до вигорання, а також невисоку вартість, адже вони коштують значно дешевше матеріалів на основі розчинників. Розглянемо основні різновиди фарб на водній основі, що використовуються при внутрішній обробці.

Всі фарби на водній основі підрозділяються на водоемульсійні, водно-дисперсійні і фарби на основі полімерів (акрилові, латексні, поливинилацетатні). Всі вони розбавляються за допомогою води і, разом з перевагами, мають і певні недоліки. Основним серед них є низька стійкість до впливу негативних температур, через що сфера використання матеріалу істотно скорочена.

Водно-дисперсійні фарби не тільки екологічно чисті, поверхня, покрита ними також здатна «дихати», пропускаючи повітря. Також вони характеризуються достатньо високою швидкістю висихання. А використання полімерних складових забезпечує їм підвищену стійкість до механічних пошкоджень і зносу.

Якщо говорити про відмінності між цими видами, ТО водно-дисперсійна фарба відрізняється підвищеною стійкістю до дії вологи, а водоемульсійні водою можна змити. Однак водоемульсійні матеріали випускаються в досить широкому колірному різноманітності, в той час як водно-дисперсійні випускаються переважно в білому кольорі, хоча і піддаються колеровке. Для забезпечення можливості використання у ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю використовуються спеціальні водостійкі фарби, які мають у складі спеціальні речовини, що захищають їх від розвитку грибка і цвілі.

Серед фарб для внутрішньої обробки на основі полімерів найбільш популярною є акрилова. Вона прекрасно підходить для обробки як стелі, так і стін. Може бути використана і в приміщеннях з підвищеною вологістю, однак прямого контакту з вологою краще уникати. Такі фарби характеризуються надзвичайно широким розмаїттям кольорів і відтінків. Випускаються такі матеріали в широкому розмаїтті видів: для стін, для стелі, для закопчених поверхонь або з жирними слідами, і безлічі інших видів.

Полівінілацетатні фарби користуються достатньою популярністю за рахунок їх невисокої вартості. Призначені для фарбування стелі і можуть бути використані тільки в опалюваних приміщеннях з нормальним рівнем вологості. Ще один недолік - це досить бідна колірна палітра. Так як пігменти до такої фарбі додають вручну, таким методом можна додати їй тільки світлі, пастельні відтінки.

Латексні фарби відрізняються між собою за фактурою формованої ними поверхні. Розрізняють матову, шовковисто-матову і шовковисто-глянсову різновиди матеріалу. Ступінь глянцю впливає не тільки на зовнішній вигляд поверхні, але і на її стійкість до впливу вологого прибирання: чим вище ступінь глянцю - тим вище і стійкість до вологи. Так як наносяться латексні фарби на поверхні тонким шаром, який володіє достатньо високою зносостійкістю, то найчастіше вони використовуються при фарбуванні шпалер під фарбування.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш