(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Фарби по іржі: застосування та переваги

Головна » Фарби по іржі: застосування та переваги

Не дивлячись на високу стійкість до корозії, металовироби з алюмінію, міді або оцинкованої сталі через певний час все-таки іржавіють і руйнуються. При цьому міцні і надійні металеві предмети і конструкції служать довше, якщо надійно захищені від попадання вологи, ультрафіолету, що містяться в атмосферних опадах агресивних речовин та інших шкідливих реагентів додатковим захисним покриттям. Для захисту поверхні металу від впливу навколишнього середовища використовується фарба.

Якщо в лакофарбовому покритті утворюється найменший дефект, метал під дією електрохімічних реакцій або хімічно активних речовин піддається руйнуванню - корозії. Про котрий розпочався процесі, що отримав свою назву від латинського слова corrosio (роз'їдання), можна судити по іржі, що утворилася на поверхні. Агресивні речовини «роз'їдають» металеву основу дуже швидко, порушуючи її структуру і властивості. В результаті функціональність конструкції зменшується, і вона швидко приходить в непридатність.

Колерована антикорозійна фарба дозволяє попередити цей процес і покращує естетичне сприйняття конструкцій з металу, приводячи їх у відповідність з дизайном об'єктів.

Відзнаки і можливості

Безумовно, краще рішення для швидкого і повного усунення іржавіння - ретельна механічна очистка, але вона дуже трудомістка, дорогостояща і в повному обсязі доступна далеко не завжди. Коли корозією вражена велика поверхню, або тоді, коли іржа утворилася в важкодоступних місцях, краще скористатися унікальним за своїми захисними і експлуатаційним характеристикам складом - фарбою по іржі.

Звичайна фарба з руйнуванням не справляється - під нею метал продовжує іржавіти навіть у тому випадку, якщо корозійну поверхню перед фарбуванням обробляють спеціальним перетворювачем. Тому подібний спосіб ремонту доречний лише тоді, коли стара фарба повністю вилучена. Але навіть у цьому випадку обробка вищезгаданим антикорозійним засобом дозволяє зупинити руйнування лише на нетривалий час.

Фарба по іржі НЕ вимагає обов'язкового видалення старого шару емалі завдяки своєму особливому складу, і зупиняє розвиток корозії. Епоксидна основа підвищує її адгезивні властивості і забезпечує надійне зчеплення з поверхнями будь-якого типу: фарба ідеально лягає і по іржі, і по шару старого покриття.

Завдання, види та застосування

Головна задача даного захисного покриття металевих предметів - запобігання будь-яких можливостей контакту з активним киснем, конденсатами парів рідини, що володіють електролітичної активністю розчинами і агресивними по відношенню до металу речовинами іншої природи.

Різні марки також можуть відрізнятися додатковими перевагами, серед яких стійкість до дії більшості лугів, кислот та їх солей. Існує спеціальна фарба по іржі, не вступає в реакцію з сирою нафтою і одержуваними з неї продуктами: гасом, а також машинними маслами, соляркою та бензином, які використовуються в ключових вузлах працюючих агрегатів і без спеціального захисту швидко приводять їх в непридатність.

Застосування фарби по іржі практично необмежено. Її вживають для фарбування гаражів, ангарів та інших будівель з металу, а також дахів будинків, ЛЕП і т.д. Причина такої популярності - універсальні захисні властивості і здатність відчутно подовжувати довговічність металоконструкцій з нержавіючої або оцинкованої сталі, а також сплавів міді, алюмінію та інших кольорових металів.

З цих матеріалів виготовляються вироби металопрокату, корпуси і робочі вузли автомобілів, сільськогосподарської техніки, а також промислові агрегати, трубопроводи та водостічні системи, резервуари різного призначення, ізоляційні пристрої та ін.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш