(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Фасадна фарба, яку вибрати?

Головна » Фасадна фарба, яку вибрати?

Фасад будівлі створює образ всього будинку, і захищає будівлю від впливу навколишнього середовища. Сьогодні практично скрізь можна побачити непривабливі фасади з облазить, потрісканої фарбою. Але не завжди виходить так, що стіни таких будівель були пофарбовані в останній раз кілька десятків років тому. Іноді трапляється, що вкриті фасадною фарбою будівлі втрачають свій нормальний вигляд в перебігу декількох сезонів. Причиною цього може бути неправильний вибір фасадного матеріалу.

Основні вимоги

Особливість фасадів в тому, що вони постійно піддаються інтенсивно - агресивного впливу з боку зовнішнього середовища: ультрафіолетове випромінювання, сильний вітер, дощ, сильна вологість повітря тощо. чинники, що впливають на стан фасаду. При виборі фарби необхідно враховувати кліматичні особливості району роботи і де знаходиться будівля, бо кількість забруднень в повітрі великого міста і невеликого містечка можуть сильно відрізнятися.

У нашій країні різкі перепади температур- часте явище. Такі різкі перепади температур, якщо фарба не володіє хорошими атмосферостойкими характеристиками, можуть привести до руйнування верхнього шару фарби і появі великих сколів.

Різновиди

Все Фасадні фарби діляться на акрилові, поливинилацетатні і бутадієнстирольного. І кожна різновид таких фарб має і переваги, і недоліки.

Дисперсії бутадієн стиролу успішно застосовуються в клеях, так як вони характеризуються високою вологостійкістю, і сприяють відмінній гідроізоляцією. Але такий матеріал погано переносить сонячний вплив, тому їх рідко використовують для фасадних робіт. Декоративні фарби, виготовлені на основі бутадієн - стиролу, мають невисоку вартість, але застосовувати їх можна тільки для внутрішніх оздоблювальних робіт.

Якщо дивитися на статистику, то більше 70% фасадних фарб створюється на основі акрилу.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш