(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

Інтер'єрні фарби

Головна » Каталог » Інтер'єрні фарби

Фарба для внутрішніх робіт застосовується для фарбування поверхонь всередині приміщення: стіни, стелі, підлоги, вікна, елементи інтер'єру і т.д. Особливостями таких фарб є те, що вони швидко сохнуть, абсолютно нешкідливі для організму людини, не мають різкого запаху.

Vinyl Soft Sheen

Високоякісна водоемульсивна фарба з середнім рівнем глянцю для внутрішніх поверхонь (стіни і стелі). Витримує нормальний рівень вологості, миється. Утворює зносостійке покриття, стійке до пожовтіння і вицвітання. Тип субстрату: штукатурка і рельєфні шпалери під фарбування. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетонних блоків. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих, передпокоях, кухнях і інших сухих приміщеннях.


Vinil Silk

Високоякісна водоемульсивна фарба з напівматовим рівнем глянцю для внутрішніх поверхонь (стіни і стелі). Утворює напівматове покриття з підвищеною зносостійкістю, миється, стійка до пожовтіння і вицвітання. Тип субстрату: штукатурка і рельєфні шпалери під фарбування. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетонних блоків. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих, передпокоях, кухнях та ін. сухих приміщеннях де потрібна підвищена степінь зносостійкості.


Jonmat Premium Contract Matt

Високоякісна водоемульсивна матова фарба для внутрішніх робіт (стіни і стелі). Утворює проникне покриття, яке чудово підходить для свіжої штукатурки. Тип субстрату: свіжа штукатурка. Також підходить для старої штукатурки, гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетонних блоків. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих та інших сухих приміщеннь.


Acrylic Durable Matt

Високоякісна водорозчинна матова фарба з легким блиском для внутрішніх робіт. Для нанесення на стіни, стелі, деревину і вироби з металу. Майже не має запаху. Швидковисихаюча. Утворює рівне покриття, що миється, супротивне утворенню конденсату і пожовтінню. Тип субстрату: деревина, метал і штукатурка. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетону (тільки внутрішні поверхні).


Acrylic Eggshell

Високоякісна водорозчинна матова фарба з легким блиском для внутрішніх робіт. Для нанесення на стіни, стелі, деревину і вироби з металу. Майже не має запаху. Швидковисихаюча. Утворює рівне покриття, що миється, супротивне утворенню конденсату і пожовтінню. Тип субстрату: деревина, метал і штукатурка. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетону. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих, передпокоях, кухнях, ваннах, басейнах та ін. сухих і вологих приміщеннях з підвищеними вимогами до зносостійкості. Для забарвлення дверей, меблів та ін. елементів декору.


Covaplus Vinyl Matt

Високоякісна водоемульсивна матова фарба для внутрішніх робіт (стіни і стелі). Утворює зносостійке покриття, стійке до пожовтіння і вигоранню. Тип субстрату: штукатурка і рельєфні шпалери під фарбування. Також підходить для гіпсокартону, бетону, цементно-піщаної штукатурки, цегли і залізобетонних блоків. Для забарвлення стін і стель у вітальнях, спальнях, дитячих, передпокоях і інших сухих приміщеннях. Міра блиску: матова.


Елемент 3, база А (біла)

ELEMENT 3 особливо зносостійка, водно-дисперсійна латексна фарба для внутрішніх робіт. Призначена для первинної чи ремонтної окраски оштукатурених, бетонних, цегляних, гіпсокартонних, деревоволокнистих поверхонь у середині приміщення. Застосовується для фарбування стін і стель в сухих та вологих приміщеннях. Стійка до вологого прибирання, що витримує більше 3000 циклів стирання із застосуванням миючих та дезинфікуючих засобів.


Елемент 1, економ

ELEMENT 1 дисперсійна фарба з високою покривною здатністю, для внутрішніх робіт. Призначена для первинної чи ремонтної окраски оштукатурених, бетонних, цегляних, гіпсокартонних, деревоволокнистих, а токож пофарбованих раніше водно-дисперсійними фарбами поверхонь у середині приміщення. Застосовується для фарбування стін і стель в сухих приміщеннях з невисокими експлуатаційними навантаженнями.


Елемент 7, база С (прозора)

ELEMENT 7 особливо зносостійка, водно-дисперсійна латексна фарба для внутрішніх робіт. Призначена для первинної чи ремонтної окраски оштукатурених, бетонних, цегляних, гіпсокартонних, деревоволокнистих у середині приміщення. Застосовується для фарбування стін і стель в сухих та вологих приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням. Відмінно підходить для фарбування шпалер та інших фактурних поверхонь. Стійка до вологого прибирання, що витримує більше 5000 циклів стирання із застосуванням миючих та дезинфікуючих засобів.


Елемент 7, база А (біла)

ELEMENT 7 особливо зносостійка, водно-дисперсійна латексна фарба для внутрішніх робіт. Призначена для первинної чи ремонтної окраски оштукатурених, бетонних, цегляних, гіпсокартонних, деревоволокнистих у середині приміщення. Застосовується для фарбування стін і стель в сухих та вологих приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням. Відмінно підходить для фарбування шпалер та інших фактурних поверхонь. Стійка до вологого прибирання, що витримує більше 5000 циклів стирання із застосуванням миючих та дезинфікуючих засобів.


Елемент 2

Матова латексна фарба з високими покривними властивостями, ізносостійка для внутрішніх робіт для фарбування всіх міцних, чистих і сухих внутрішніх настінних поверхонь і стель, вільних від забруднень і розділяючих речовин (наприклад, жирів). Фарба «ELEMENT 2» має високу ступінь білизни та може застосовуватися, як у первинному виді, так і тонованою водними й універсальними пігментними пастами. Легко наноситься пензлем, валиком, або краскопультом.


2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш