(099) 23-53-643
(096) 020-63-35

Магазин фарб та лаків

Калуш, вул.Б.Хмельницького, 8a

пошук по сайту

10 переваг акрилової водно-дисперсійної фасадної фарби

Головна » 10 переваг акрилової водно-дисперсійної фасадної фарби

Забарвлення лакофарбовими матеріалами - універсальний спосіб захисту фасаду від передчасного старіння. Забарвлення не тільки визначає зовнішній вигляд будівлі, його декоративні властивості і естетичне сприйняття, але також захищає фасад і внутрішні приміщення від впливу навколишнього середовища, подовжує його термін служби. В даний час широко застосовуються фасадні фарби на основі водної акрилової дисперсії.

1) Акрилові водно-дисперсійні фарби не містять розчинників, отже, не токсичні.

2) Фарби утворюють водостійке паропроникна покриття, що сприяє випаровуванню зайвої вологи зі стін і, таким чином, перешкоджають розвитку грибкових заражень всередині стін.

3) Водні фарби на основі акрилового пов'язує володіють високою світлостійкістю і стійкістю до пожовтіння.

4) Інструмент і тара після роботи з водною фасадною фарбою легко відмивається водою.

5) Водно-дисперсійні Фасадні фарби практично НЕ пахнуть, тому їх можна використовувати і для внутрішніх робіт. В цьому випадку фарби добре підходять для часто миються стін.

6) Водні фарби швидко сохнуть. Влітку при низькій вологості можна наносити другий шар фасадної фарби вже через 30 хвилин після нанесення першого.

7) Сучасні водні фасадні фарби колеруются практично в будь-який колір, на відміну від масляної або алкидной фарби, палітри яких зазвичай складаються з декількох стандартизованих квітів. Сполучна для таких водних фарб безбарвно, що дозволяє отримати чисті відтінки і пастельні світлі кольори. Водні фасадні фарби можна самостійно довести до потрібного кольору водними пігментними пастами.

8) У водних фарбах застосовуються спеціальні загусники, що дозволяють отримати будь-який профіль в'язкості. Таким чином, водна фасадна фарба може бути спеціалізована під певний метод нанесення (валиком, пензлем, розпиленням), або бути універсальною.

9) Водні фарби пожежо, вибухобезпечні під час зберігання і нанесення.

10) ПРИ правильній підготовці поверхні І використанні високоякісної водно-дисперсійної фасадної фарби , термін служби покриття може досягати 8 років в умовах помірного клімату, в той час як для масляної фарби цей термін - 1,5-3 роки, для алкидной - 3-5 років.

2019  Магазин лакофарбової продукції  Калуш