Подзвоніть мені

Про нас

Лакофарбові матеріали високої якості - гарантія красивого, стильного, професійного виконаного ремонту. А це, у свою чергу, - запорука Вашого гарного настрою. Багатий вибір матеріалів від кращих виробників, представлених в нашому магазині, дозволить Вам утілити в життя найсміливіші мрії і дизайнерські рішення, заощадивши при цьому час і гроші! Ми завжди крокуємо в ногу з часом і пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще, сучасніше і ергономічне.

Тут Ви знайдете високоякісні фарби і лаки, грунтовки і шпаклювання і інші супровідні товари. Оформивши замовлення у нас, Ви не лише зможете придбати усе необхідне для проведення ремонтних і обробних робіт в одному магазині, але і зробите це за найвигіднішими цінами!

Наш магазин лакофарбних матеріалів - це широкий асортимент товарів, низькі ціни, зручна навігація і можливість вибрати і замовити продукт, що цікавить Вас, не виходячи з будинку. Ми цінуємо наших клієнтів і їх час! Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і швидку доставку! Висока якість товарів і доступність цін порадують навіть найвимогливішого клієнта. Наші професійні консультанти з радістю допоможуть Вам і дадуть відповідь на будь-які питання.

Ви також можете ознайомитися з представленим на сайті асортиментом в нашому магазині за адресою: г.Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 8. Запрошуємо за покупками! Довірте свій ремонт професіоналам і виробникам зі світовим ім'ям! Разом ми зробимо Ваше життя яскравіше і комфортніше!